пятница, 22 декабря 2017 г.

Порошенко рік не підписує свій закон про повернення всіх вкладів у держбанках

порошенко

Внесений президентом у грудні минулого року як невідкладний законопроект досі припадає пилом в його адміністрації.

Президент Петро Порошенко вже рік не підписує запропонований ним же й ухвалений Верховною Радою закон про 100% гарантії всіх вкладів громадян у державних банках.

Про це свідчать дані законопроекту №5553 на сайті парламенту, повідомляє "Поштівка".

Зазначеним документом держава гарантує фізособам-вкладникам держбанків відшкодування тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір відшкодування коштів за законом про гарантування вкладів.

Порошенко вніс у Раду цей проект закону 19 грудня 2016 року, визначивши його як невідкладний. Депутати ухвалили його наступного ж дня. Спікер парламенту Андрій Парубій відразу підписав документ і відправив до Адміністрації президента.

Відтоді минув уже рік, а Порошенко так і не підписав законопроект.

пятница, 15 декабря 2017 г.

Сільгоспвиробництво в Україні скоротилося з початку року майже на 3%

15 Грудня 2017, 15:09

Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-листопаді 2017 року скоротилося на 2,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Про це повідомляє Поштівка, із посиланням на Державну службу статистики.

За вказаний період сільгосппідприємства знизили виробництво на 4,7%, господарства населення – на 0,5%.

Виробництво продукції рослинництва в січні-листопаді впало на 3,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, тваринництва – на 0,3%.

У той же час сільгоспвиробництво в Україні в 2016 році зросло на 6,3% в порівнянні з 2015 роком.

Індекс сільськогосподарської продукції відображає відносний рівень змін загальних фізичних обсягів продукції сільського господарства, вироблених за певні періоди часу, які обрані для порівняння. Для визначення індексу сільськогосподарської продукції використовуються обсяги продукції сільського господарства в постійних цінах. За постійні ціни прийняті середні ціни 2010 року.

Нагадаємо: в 2016 році українські аграрії закупили сільгосптехніки на 5,5 млрд грн, що в 4 рази більше, ніж в 2013 році.

суббота, 2 декабря 2017 г.

Ситник висунув СБУ серйозне звинувачення

Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Поштівка

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник висловив обурення діяльністю Служби безпеки України (СБУ), яка зіпсувала усі спеціальні операції бюро.

Як повідомляє «Поштівка» із посиланням на «ТСН.Україна», за прогнозами директора НАБУ  боротьба буде продовжуватися, а успішні результати діяльності бюро СБУ привласнюватиме собі. "Мета дій СБУ – зрив спецоперації НАБУ з документування схеми у ДМСУ", – розказав Артем Ситник. Метою СБУ є зірвання спеціальних операцій НАБУ. Результат вже є: операції тимчасово припинено.

"Ми розраховували розкрити масштабну корупційну схему в ДМСУ. У країні, яка воює, не можна допускати незаконного видання паспортів громадянина України", – сказав він під час брифінгу.

Нагадаємо, у середу, 29 листопада, СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро (НАБУ) при спробі передачі хабара першому заступнику голови державної Міграційної служби Діні Пімаховій.

Додамо, що антикорупціонерам закидають спробу незаконного притягнення високопоставлених чиновників до кримінальної відповідальності та дискредитації, у намаганні позитивного висвітлення результатів та здобутків НАБУ по боротьбі з корупцією.

среда, 29 ноября 2017 г.

Сергей Лямец: «Умиляет до слез новость о прибыльности банков»



Умиляет до слез новость о прибыльности банков.

Чтобы вы понимали, прибыль — это выхлоп после того, как из балансов убрали миллиарды нерабочих кредитов, по которым, скорее всего, никогда (!) не будут возвращены деньги. Какой выход? Правильно, вынести за скобки 30-40-50% активов, чтобы по оставшимся 70-60-50% показывать, какой ты молодец (прибыльный). И не выдавать новые кредиты для роста экономики, а скупать госбумаги и оборачивать их через банки Порошенко и Гонтаревой. Ну, на крайняк, выдадут потребкредиты под 60% годовых. Типа, мы не только прибыльные, но и кредитуем.

Ок, по частным банкам — не наше собачье дело. Другое дело — госы. Эти упыри сосут деньги из бюджета. То есть, из зарплат медиков и учителей, пенсий и дотаций малообеспеченным. Миллионам людей говорят: простите, денег нет. А какой-нибудь директор винницкого рынка делает героический вид, добавляя пенсии по 100 грн.

Я уверен, в бюджет-2017 заложены миллиарды на пополнение уставного фонда Ощада, Эксима и, конечно, Привата. И они возьмут эти деньги левой рукой, чтобы правой раздать их порошенкам, кононенкам и гройсманам.

Государство — самый системный бизнес в Украине. Не знаю, как написать «воровство» и зачеркнуть.

А так, конечно, неплохо, что банки прибыльные.

Сергей Лямец

Источник: Фейсбук автора

воскресенье, 19 ноября 2017 г.

Как в январе вырастут цены и тарифы: что ждет украинцев



В Украине намечается повышение тарифов на электроэнергию для небытовых потребителей. Изменения должны произойти в пределах 10-15%. Этого следует ожидать с 1 января 2018 года.

Об этом сообщает председатель национальной комиссии по регулированию энергетики и коммунальных услуг Дмитрий Вовк.

Рост тарифов произойдет в связи с прогнозируемым правительством изменением курса доллара, цены на топливо, минимальной заработной платы, инфляцией.

Дмитрий Вовк также отмечает, что аналогичное повышение тарифов в пределах 10-15% произойдет и для ТЭС.

Підприємства теплокомуненерго спишуть трохи боргів перед Нафтогазом


Закон про реструктуризацію боргів теплокомуненерго дозволить компаніям списати 6 мільярдів гривень боргів перед НАК “Нафтогаз України”.


Про це заявив віце-прем’єр Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Ухвалений Верховною радою в листопаді 2016 року закон №5273 про реструктуризацію боргів теплопостачальних і теплогенеруючих організацій дозволить компаніям розібратися з боргами, списати штрафи і пені.

До реєстру реструктуризації вже включені 185 підприємств, 32 знаходяться в процесі розгляду, а ще 7 в процесі включення.
“Закон про реструктуризацію заборгованості підприємств відкриває шлях до реструктуризації 14,7 млрд грн, які всі ці роки лежали на плечах комунальних підприємств і українців”, – сказав він.

понедельник, 13 ноября 2017 г.

В Україні заборонять вигулювати собак на вулицях, за порушення – штраф

sobaki-poshtivka.org

Верховна Рада може внести зміни в закон про домашніх тварин, що обов'язково спричинить хвилю обурення серед господарів чотирилапих друзів.

Згідно з новим законопроектом, усіх тварин – як домашніх, так і безпритульних або диких – буде необхідно реєструвати. Їх обліком займеться держава, а зареєструвати домашніх улюбленців зобов'язані самі господарі, повідомляє Поштівка.

Після придбання тварини, вона протягом п'яти днів повинна отримати порядковий номер, який буде носити на нашийнику. Вартість реєстрації складе 180 гривень.

Під заборону потрапить розведення непородистих собак, домашні пологи тварини і навіть її самостійне поховання. Штрафувати будуть за неприбирання екскрементів після вигулу вихованця, за продаж котів і собак без документів, за розведення безпородних собак, а також за використання тварин для жебракування.

Сума штрафів варіюється від 340 до 20 тисяч гривень. Контролюючим органом стане Національна поліція, яка після прийняття закону, отримає право відвідувати дома з метою перевірки виконання всіх вимог і навіть вилучати тварин.

четверг, 9 ноября 2017 г.

В розслідуванні щодо втручання Росії у вибори в США виплило питання зброї для України

Javelin FGM-148

Розслідування в американському Конгресі вивчає, чи була причетна президентська кампанія Дональда Трампа до вилучення з політичної платформи Республіканської партії минулого року пункту про надання Україні летальної зброї.

Про це повідомило в середу американське центральне видання Politico із посиланням на джерела, близькі до розслідування, передає Поштівка.

"Слідчі в США зосередили увагу на таємницю виборів 2016 року, що продовжує зберігатися: чи докладали зусиль представники кампанії Трампа для того, щоб змінити політичну платформу Республіканської партії на більш сприятливу для Росії", – зазначається в публікації.

Учасники розслідування в Конгресі опитали колишніх помічників та радників Дональда Трампа "про зусилля кампанії, щодо скасування запропонованої термінології в політичній платформі республіканців 2016 року із закликом про надання зброї Україні".

Нагадаємо: під час конференції республіканців до політичної платформи партії були внесені зміни, які зараз трактуються на користь російських інтересів. При цьому, більшість республіканців в Конгресі на той час, так само як і зараз, виступають за надання зброї Україні, тож такі зміни викликали щонайменше здивування всередині партії.

Тим часом у США продовжується ряд паралельних розслідувань як у ФБР, так і в Конгресі щодо втручання РФ у президентські вибори в Сполучених Штатах. Спецпрокурор Мюллер уже висунув офіційні звинувачення трьом високопоставленим помічникам Трампа під час президентських виборів.

Сам же Трамп продовжує заперечувати будь-яку змову його кампанії з росіянами та вплив РФ на результати президентських виборів в США.

среда, 1 ноября 2017 г.

Чому до Ріната Леонідовича не має ніяк питань ані у Луценка, ані у РНБО? Чому його немає у жодному санкційному списку?, – журналіст



ГПУ має визначитись: Ахметов – попутник революції чи – головний спонсор банди Януковича.

Чому до Ріната Леонідовича не має ніяк питань ані у Луценка, ані у РНБО?

Чому його немає у жодному санкційному списку?

Чи, може, ще його визнають постраждалим від Сім'ї Януковича?

Сергій Руденко

До кінця року курс гривні впаде, – незалежна асоціація банків

Незалежна асоціація банків (НАБУ) прогнозує зниження курсу гривні до 27,5 UAH/USD до кінця поточного року.

Про це йдеться в повідомленні асоціації, передає Поштівка.

НАБУ пояснює, що минулого тижня курс гривні знизився до позначки 26,85/26,88 UAH/USD внаслідок великих відшкодувань ПДВ.

Згідно з даними Держказначейства, минулого тижня (23-29 жовтня) було відшкодовано близько 7,5 млрд гривень.

"Такий істотний стрибок гривневої ліквідності створив додатковий тиск на валютному ринку. Внаслідок, курс USD/UAH закінчив тиждень на рівні 26,85/26,88. Для запобігання надмірних коливань, НБУ провів валютний аукціон, на якому продав 86,1 млн доларів", – повідомили в НАБУ.

На думку банкірів, різке зростання держвидатків в кінці року є основним ризиком для валютного ринку на сьогодні.

"До кінця цього року можливе зростання курсу USD/UAH до 27,50", – зазначила НАБУ.

Нагадаємо, банк Порошенка за 9 місяців збільшив прибуток в 2,5 рази.

Загальний держборг України у вересні зріс до $77 млрд.

понедельник, 23 октября 2017 г.

Роботу Гройсмана на посаді прем'єр-міністра схвалюють лише 1,5% українців



77% респондентів, опитаних Центром соціальних досліджень "Софія", не схвалюють роботу Володимира Гройсмана на посаді прем'єр-міністра.

Про це свідчать результати опитування, представлені в прес-центрі Українських Новин.

Роботу Гройсмана на посаді прем'єр-міністра повністю схвалюють 1,5% респондентів, скоріше схвалюють - 13,3%, скоріше не схвалюють - 27,7%, повністю не схвалюють - 49,3%, не визначились з відповіддю - 8,2% .

воскресенье, 22 октября 2017 г.

“Київенерго” погрожує відключити електроенергію “Київводоканалу”



У Ахметова нагадали, що Київ заборгував їм 1 млрд грн

Станом на 1 жовтня Київ заборгував ПАТ "Київенерго" Ріната Ахметова за використану електричну енергію 1,012 млрд грн.

Про це повідомляє Поштівка з посиланням на прес-службу "Київенерго".

За інформацією компанії, основними боржниками є комунальної форми власності та населення.

Найбільшим боржником є стало КП "Київський метрополітен" – 201,5 млн грн.

Борги населення Києва за спожиту електроенергію склали 332,15 млн гривень.

Серед найбільших боржників Дарницький – 48,9 млн грн, Святошинський – 37,4 млн грн, та Солом'янський райони -37,4 млн грн.

Також заборгованість держбюджету перед "Київенерго" з компенсації пільг та субсидій за електропостачання становить 141,49 млн грн, з яких борг "Київводоканалу" – 53,71 млн грн.

У компанії зазначили, що в разі подальших неплатежів "Київенерго" буде змушене відключити "Київводоканал" за борги, що може становити екологічну небезпеку.

четверг, 12 октября 2017 г.

Ребенок не спас директора одесской «Укрпочты» от камеры СИЗО



Директора филиала «Укрпочты» в Одесской области Наталью Приходько арестовали на два месяца и отстранили от должности по делу о расследовании взятки. Об этом редакция 368.media узнала из уголовного производства №42017161010000351.

Женщине вместе с начальником отдела имущественных отношений предъявили подозрение по ч.3 ст.368 УК. Следствие считает, что чиновники еще с марта требовали взятку за аренду зданий на ул. Дворянская, 14, Садовая, 10 и Пастера,1 в Одессе через систему ProZorro.

Почтовиков задержали в начале октября в пиццерии, где они получили 9,6 тыс. долларов. Приморский райсуд арестовал задержанных на два месяца с залогом в 480 тыс. гривен каждому. Судья не принял во внимание то, что Приходько ранее не судима и содержит малолетнего ребенка.

среда, 11 октября 2017 г.

В Україні стало більше грошей – Нацбанк

Грошова маса в Україні у вересні 2017 року зросла на 1,7% – до 1,123 трлн гривень.

Про це пише Поштівка із посиланням на повідомлення НБУ.

Як зазначається, кредитний портфель у вересні збільшився на 1,7% – до 973,290 млрд гривень.

За даними НБУ у вересні вартість гривневих кредитів для бізнесу зросла на 0,6 процентних пункту (п. п.) – до 13,9% річних.

Прибутковість депозитних продуктів в національній валюті для бізнесу знизилася на 0,1 п.п.- до 8,1% річних.

Процентні ставки за кредитами в нацвалюті для населення за підсумками вересня зросли на 1,3 п.п. – до 28,8% річних, тоді як за депозитами скоротилися на 0,8 п.п. – до 10,6% річних.

Грошова база у вересні знизилася на 1,5% – до 373,4 млрд гривень.

Чисті міжнародні резерви у вересні збільшилися на 11,2% – до 6,079 млрд доларів, заборгованість банків за кредитами рефінансування скоротилася на 0,2% – до 63,645 млрд гривень

воскресенье, 8 октября 2017 г.

Наступного року частка АЕС у виробництві електроенергії зменшиться

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України прогнозує зменшення частки АЕС у загальній структурі  виробництва електроенергії на 1,4 відсоткових пункти – до 52,7 % (у порівнянні з показником 2017 року).

Про це повідомляє Поштівка, посилаючись на затверджений Міненерго прогнозний баланс електроенергії об`єднаної енергетичної системи України.

Відповідно до балансу, Міненерго прогнозує у наступному 2018 році збільшення виробництва електрики на 1,2 % або на 1,9 кВт/год. У загальній структурі виробництва має збільшитися  частка теплових електростанцій до 31,2% та теплоелектроцентралей до 7,6%.

Зменшаться, за прогнозом, і частка гідроелектростанцій на 0,2 п.п. до 5%, натомість збільшиться доля гідроакумулюючих станцій.

понедельник, 2 октября 2017 г.

Тимошенко вручили протокол про незаконний перетин держкордону під час повернення Саакашвілі

Працівники Державної прикордонної служби вручили голові парламентської фракції «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко адміністративний протокол про незаконний перетин державного кордону 10 вересня у пункті пропуску «Шегині».

Про це повідомило агентство «Українські новини» із посиланням на джерело в правоохоронних органах, пише «Поштівка».

«Протокол вже вручений безпосередньо Юлії Володимирівні Тимошенко», – сказав співрозмовник видання.

За прогнозами джерела, найближчим часом Мостиський районний суд Львівської області розгляне цей протокол.

До слова, 22 вересня Мостиський райсуд Львівської області визнав винним у незаконному перетині держкордону лідера партії «Рух нових сил» Михеїла Саакашвілі. А 29 вересня адвокати Саакашвілі оскаржили це рішення суду.

Саакашвілі зі своїми прихильниками прорвав кордон України 10 вересня.

воскресенье, 1 октября 2017 г.

У Соцпартії збунтувалися проти Киви та обрали нового голову

Головою Соціалістичної партії України 1 жовтня під час всеукраїнського з'їзду обрали Сергія Капліна.

Про це повідомили у прес-службі соціалістів.

Також соціалісти заявили про створення блоку "За простих людей".

У СПУ тепер є законно обраний голова. Не кулуарно "коронований" 5 делегатами із 4 присутніх Кива, якого просто поставив Аваков і через Петренка незаконно вніс в реєстри, а проголосований всіма членами політради, підтриманий кожним партійцем на відритому великому з'їзді,
– сказав Каплін.

Також делегати провели акцію під Мін'юстом з вимогами "прибрати з реєстрів Іллю Киву та зареєструвати нове законне керівництво Соцпартії".

Нагадаємо, колишній голова департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України та чинний радник МВС Ілля Кива стверджує, що він очолив "Соціалістичну партію України".

суббота, 30 сентября 2017 г.

США посилять санкції проти Росії, обмеження вдарять по енергетичному і банківському секторах

санкції

Суворі обмеження будуть введені через місяць, з 28 листопада, на умови фінансування російських компаній, що знаходяться під санкціями з боку американських юридичних або фізичних осіб.

США повідомили про подальше посилення санкцій проти енергетичного та банківського секторів економіки Росії, які були накладені за її агресію проти України. Про це повідомили в Міністерстві фінансів США, передає "Поштівка".

Суворі обмеження будуть введені через місяць, з 28 листопада, на умови фінансування російських компаній, що знаходяться під санкціями з боку американських юридичних або фізичних осіб, а також з території США.

Для таких російських компаній енергетичного сектора строк, на який можуть бути надані кредити, скоротиться до 60 днів з нинішніх 90, а для подсанкционных компаній фінансового сектора – до 14 днів з нинішніх 30.

среда, 27 сентября 2017 г.

Директор НАБУ: Якщо спецсуд не буде створено, антикорупційна реформа приречена на провал

Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Поштівка

Директор Національного антикорупційною бюро України (НАБУ) Артем Ситник вважає обманом ініціативу створення Антикорупційних палат і наголошує на важливості створення Спеціалізованого антикорупційного суду як необхідного елемента антикорупційної реформи в Україні.

У середу в Києві під час експертної дискусії на тему антикорупційних ризиків у судовій системі А.Ситник висловив переконання, що в Україні необхідно створити антикорупційний суд як спеціалізований суд для окремої категорії справ, а у Верховному Суді України має бути створена Антикорупційна палата як касаційна інстанція, повідомляє Поштівка.

"Важливим є створення саме першої інстанції, тому що перша інстанція вирішує, чи є докази для оголошення обвинувального вироку", – наголосив директор НАБУ.

Він зазначив, що в цьому, по суті, немає нічого нового, оскільки в Україні вже функціонують спеціалізовані суди. "Ми бачимо, що розгляд таких справ (щодо корупції – ІФ) пов'язаний з особливим тиском на суддів, з особливими умовами розгляду цих справ", – зазначив А.Ситник, додавши, що "створення такого [Спеціалізованого антикорупційного] суду насамперед усуває об'єктивні причини, що заважають розгляду справ, які ми вже передали до суду".

Коментуючи заяви про можливість створення антикорупційних палат замість такого суду, директор НАБУ сказав: "З'являється такий варіант створення палат, – це дуже цинічний обман, який фактично не лише не поліпшить, а й погіршить ситуацію, тому що держава визнала, що необхідно проводити судову реформу… а пропонується з тих суддів, які зараз працюють… створити спеціалізовані палати".

За його словами, ініціатива створення Антикорупційних палат у районних і апеляційних судах виглядає "цинічною спекуляцією", оскільки знадобиться близько двох тисяч антикорупційних суддів.

Директор НАБУ пояснив, що єдиний конституційний формат створення Антикорупційної палати – лише в касаційній інстанції.

"Пропонується створення окремої гілки спеціалізованих судів і все… якщо цей суд не буде створено… у 2018 році, то, на моє переконання, вся антикорупційна реформа приречена на провал, тому що всі арешти, затримання та рішення у вигляді направлення справ до суду… не влаштовують ні суспільство, ні наших стратегічних міжнародних партнерів", – підсумував А.Ситник.

У цьому контексті він висловив переконання, що нині "найвдаліший момент, щоб Адміністрація президента внесла цей законопроект до парламенту… І парламент має довести наявність у нього політичної волі, щоб завершити антикорупційних реформу, яка так вдало розпочиналася, але гальмується через те, що нині просто банально немає судової інстанції, яка здатна поставити крапку в резонансних справах".

вторник, 26 сентября 2017 г.

Оскандалившийся министр Рева в августе начислил себе 48 тыс. грн "на решение бытовых вопросов"

reva-1.jpg

Министр социальной политики Андрей Рева получил за август 81 тысячу гривен. Из них должностной оклад только 11 тысяч, остальное надбавки, передают Украинские новости.

За выслугу лет министр получил 5,5 тысяч, за работу с секретными документами – 2200, за интенсивность труда – почти 11 тысяч. Также Реве выплатили помощь для решения социально-бытовых вопросов – почти 48 тысяч гривен, говорится в ответе Министерства социальной политики на запрос журналистов.

В последний год зарплата Ревы варьировалась от 40 тысяч до 140 тысяч гривен. Самую высокую зарплату он получил в декабре 2016 года — 140,6 тысяч гривен.

суббота, 23 сентября 2017 г.

Світовий банк і МВФ запропонували Україні доопрацювати проект пенсійної реформи

пенсія

Світовий банк і Міжнародний валютний фонд направили спільного листа уряду України з пропозицією доопрацювати проект пенсійної реформи.

Про це під час виступу на Українському фінансовому форумі в Одесі директор Світового Банку по Україні, Білорусі і Молдові Сату Кахконен, повідомляє кореспондент Поштівки.

Міжнародні фінансові структури висловлюють свої побоювання з приводу поправок внесених до законопроекту № 6614 при підготовці його до другого читання.

"Переглянутий проект закону, поданий на початку цього тижня, був змінений так, що викликає значне побоювання", – сказала Кахконен.

Вона зазначила, що в Україні і без того неприпустимо високі за міжнародними стандартами пенсійні витрати – 11% ВВП. У той же час, за словами Кахконен, не слід відкладати індексацію пенсій на три роки.

Нагадаємо, 13 липня 2017 року Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про пенсійну реформу, в рамках якої уряд планує в жовтні провести підвищення пенсій для майже 9 млн пенсіонерів.

пятница, 22 сентября 2017 г.

Журавский: реформы Гройсмана не снились даже Ильфу и Петрову




Олухи-реформаторы продолжают валять дурака. 4 августа Гройсман в очередной раз пообещал не поднимать пенсионный возраст. У меня только один вопрос – на кого это вообще рассчитано?

Скажите прямо – «мы считаем народ необразованной биомассой, поэтому, чтобы нас не упрекали в поднятии пенсионного возраста, мы сделаем это скрыто, взвинтив минимальный страховой стаж», пишет народный депутат Украины III, VI, VII cозывов, лидер Всеукраинской общественной организации «Дістало!» Виталий Журавский на своей странице в Фейсбук.

То есть, если сейчас украинец может выйти на заслуженный отдых, имея 15 лет стажа, то уже через некоторое время заботливый Кабмин будет требовать 35

Гениальная схема – не поднимать пенсионный возраст и при этом лишить пенсионеров права выхода на пенсию!

А теперь разберемся, кто в нынешних условиях может предъявить 35 лет стажа. Итак, все мы помним, как сразу после распада Союза в стране остановились тысячи заводов, фабрик и предприятий, а миллионы украинцев остались без рабочих мест.

Страшные годы. Развалились колхозы. Многие люди жили и до сих пор живут за счет подсобного хозяйства. Люди зарабатывали себе на хлеб, работая без трудовой книжки. Хорошо это? Однозначно нет.

Но государство перестало заботиться об этих людях, вместо этого пришел работодатель, который не стал официально оформлять с ними трудовые отношения. Можно ли сейчас кого-то винить в том, что десятилетиями в Украине зарплаты платились в конвертах?

четверг, 21 сентября 2017 г.

Украинец: хотелось бы посоветовать госпоже Сюмар и ее коллегам по парламенту носить на лбу наклейку «Депутат»



Депутат Виктория Сюмар посоветовала журналистам носить яркие жилеты с надписью «Пресса», что бы их не била охрана Порошенко и Луценко.

В свою очередь, от имени журналистов, хотелось бы посоветовать госпоже Сюмар и ее коллегам по парламенту носить на лбу наклейку «Депутат».

Во-первых, что бы ваше величие и статус было сразу видно. А во-вторых, что бы людям доведенным вашими реформами до отчаяния и крайности было удобнее вас ловить.

понедельник, 18 сентября 2017 г.

Держстат фіксує скорочення зростання економіки України

Зростання валового внутрішнього продукту в квітні-червні 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склало 2,3%.

Про це в понеділок, 18 вересня, повідомила Державна служба статистики.

Відзначається, що першому кварталі 2017 року зростання економіки склало 2,5%.

У середині серпня Держстат оперативно оцінив показник другого кварталу в 2,4% ВВП.

У той же час уточнена оцінка зростання відносно до попереднього кварталу з урахуванням сезонного фактору залишилася попередньою – 0,6%.

Держстат також повідомив, що номінальний ВВП склав 657 млрд грн, а в розрахунку на одну особу – 15,449 тис. грн, зміна дефлятора – 20%, тоді як в першому кварталі цього року номінальний ВВП був оцінений в 583,88 млрд грн, на одну людину – в 13,721 тис. грн, а зміна дефлятора – в 25,1%.

Расходы на содержание Гройсмана увеличат на 244%



В проекте Госбюджета Украины на 2018 год заложено значительное увеличение финансирования Кабинета министров, президента и Верховной Рады

Об этом идет речь в законопроекте о государственном бюджете на 2018 год.

Госбюджет 2017 года изначально предусматривал 746,6 млн гривен на обслуживание президента и Администрации, в июле финансирование этой программы было увеличено на 9,8% (73,2 млн гривен) до 819,9 млн гривен, а в 2018 году предлагается увеличить еще на 17,7% (145,5 млн гривен) до 965 млн 379 тыс. гривен.

В целом финансирование Госуправления делами предлагается увеличить на 1% (25,8 млн гривен) до 2 млрд 395,4 млн гривен.

В частности, 2 млрд 364 млн гривен предлагается выделить аппарату Госуправления делами, а 31,3 млн гривен — Нацслужбе посредничества и примирения для урегулирования коллективных трудовых споров.

Кроме того, в проекте Госбюджета заложен значительный рост Кабинета министров и Верховной Рады.

Согласно данным, на аппарат Рады предусмотрено на 69%, или на 682 млн грн больше, чем в 2017 году.

Секретариат Кабинета министров, согласно данным, получит финансирование на 244%, или на 1,067  млрд грн больше, чем в 2017 году.

среда, 6 сентября 2017 г.

В Україні відчувається нестача вугілля газової групи – міністр енергетики

В Україні відчувається нестача вугілля газової групи, яке видобувається на вітчизняних шахтах. Про це на засіданні уряду заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент Поштівки.

"На наступний рік зміна (зменшення використання вугілля марки "А" – ред.) пройде ще додатково на 3 млн т, але цю різницю ми повинні забезпечувати газовою групою вугілля і повинен сказати, що на сьогоднішній день ми відчуваємо нестачу газової групи вугілля, яка виробляється на території України," – сказав І.Насалик.

Він додав, що Україна зменшила використання вугілля антрацитової групи майже на 3,5 млн т.

Міністр підкреслив, що на розвиток українських шахт за останні 4 роки інвестовано 0 грн.

Він додав, що Міненерго розробило план реформування вугільної галузі і план дій реалізації реформи.

вторник, 29 августа 2017 г.

НАЗК саботує результати перевірки декларації Авакова, – нардеп



Національне агентство з питань запобігання корупції могло приховати результати перевірки декларації міністра МВС Арсена Авакова.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Сергій Каплін, повідомляє Поштівка.

Свої підозри нардеп обґрунтовує «порушеннями регламенту» під час затвердження результатів перевірки доходів міністра за 2015 рік.

«Декларацію Авакова НАЗК затвердив «не глядя»… Проект рішення НАЗК не вивісили на сайті за два дні до розгляду, на самому засіданні, яке відбулося 23 серпня, його не доповідали та не обговорювали, не оприлюднювали навіть через п'ять необхідних днів після зборів», – написав Каплін.

Нардеп назвав це «грубим порушенням всіх норм і очевидним фактом прикриття Авакова».

«Ми витребуємо висновок і по пунктах перевіримо його у всіх інстанціях. Цілком очевидно, що так «виконуючи» Регламент, працівники агентства могли прогледіти приховані доходи від іноземних фірм Авакова та інші активи», – резюмував він.

trump_smile

Президент США Дональд Трамп відмовився прямо назвати Росію загрозою безпеці, сказавши замість цього, що він вважає загрозами багато країн.

Про це він заявив на спільному брифінгу з президентом Фінляндії Саулі Нійністьо після їх зустрічі у Вашингтоні, повідомляє Поштівка з посиланням на The Hill,

Коли фінський репортер запитав, чи вважає він Росію загрозою безпеці, Трамп відповів: "Я вважаю багато країн загрозою безпеці, на жаль, якщо дивитися на те, що відбувається в світі сьогодні".

Пізніше Трамп також сказав, що було б добре, якби США мали кращі відносини з Росією, щоб забезпечити "мир у всьому світі".

"Сподіваюся, що у нас хороші відносини з Росією. Я говорю це голосно і ясно, я говорив це багато років. Думаю, це добре, якщо ми маємо перкрасні відносини, або, принаймні, хороші відносини з Росією", – сказав Трамп.

"Я вірю, що коли-небудь це станеться … Я думаю, що це дуже добре для миру в усьому світі і інших речей", – додав він.

Як повідомлялося, на брифінгу після зустрічі з президентом Фінляндії Трамп запевнив, що Сполучені Штати захистять країни Балтії від небезпеки, що створюють російські військово-морські навчання із Китаєм в Балтійському морі.

воскресенье, 27 августа 2017 г.

Facebook вичищатимуть три тисячі нових працівників



Служба безпеки соцмережі Facebook щодня закриває 1 мільйон акаунтів, більшість із яких створена спамерами, шахраями та хейтерами.

Про це CNBC розповів керівник відділу безпеки Алекс Стамос, пише Поштівка.

За словами Стамоса, таким чином соцмережа демонструє свою здатність гарантувати безпеку користувачам, а не лише впроваджувати безпекову політику.

Однак враховуючи те, що Facebook'ом користуються понад 2 мільярди людей, розробникам все одно не вдається прибирати усіх потенційних "загрозливих суб'єктів" та іноді вони можуть вилучити акаунти, фото, відео чи дописи, які не становлять жодної небезпеки.

"Коли доводиться давати раду з мільйонами взаємодій щодня, не можна застосовувати правила безпеки зовсім без промахів", – стверджує Стамос.

Він наполягає, що навіть коли стаються якісь негаразди із видаленням контенту, який не мав загрози – це швидше технічні проблеми впровадження політики безпеки, а не вади самих правил.

Свою позицію керівник служби безпеки Facebook висловив у відповідь на критику з боку Єви Галперін, представниці фундації "Electronic Frontier" – міжнародної юридичної організації, що спеціалізується на цифровому праві.

Галперін вважає, що політика прибирання контенту у соцмережі є непрозорою, роблячи чимдалі менш зрозумілим, що можна публікувати, а що прибиратиметься.

Європейські політичні лідери, у свою чергу, неодноразово зверталися до творців Facebook із тим, що соцмережа має надто слабкий захист і дозволяє терористичним організаціям легко розповсюджувати свої дані та планувати напади.

На закиди опонентів Стамос відповідає, що разом з усім, політика безпеки має співвідноситися із законодавством сотні країн, користувачі з яких мають свої профілі.

"У деяких країнах дуже складно із визначенням поняття хейтерства", – пояснив Стамос. Колегу підтримує засновник Facebook Марк Цукерберг, обіцяючи що візьме на роботу 3 тисячі додаткових працівників, обов'язком яких буде вилучення образливого та дискримінаційного контенту.

суббота, 26 августа 2017 г.

Владна система України за 26 років не позбулася недоліків, які стримують розвиток держави


Україні в перші роки незалежності вдалось втриматись та не допустити потрясінь. Проте, в таких умовах, були фактично законсервовані всі недоліки владної системи, які стримують розвиток держави і сьогодні.

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю Поштівці.

«Ми не допустили конфлікту всередині України та міждержавного конфлікту з сусідами. Не допустили порушення територіальної цілісності України, не допустили анексії Криму і таке інше. Ми працювали так, щоб не давати підстав для тієї ж Росії чи інших наших «любих друзів» піти в Україну та почати її нищити. Так, як зробила це Росія зараз. Ми почали творити українське військо. Переорієнтовували офіцерський та генеральський склад, який давав присягу СРСР, щоб вони дали присягу Україні. І ми це зробили. Я ціню, що офіцери та генерали склали присягу та щиро почали служити Україні», – сказав Кравчук.

Разом з тим, за його словами, за всі 26 років влада в Україні не позбулась дуалізму, а сама система є хибною, адже не відповідає інтересам суспільства.

«Пригадуються найбільше труднощі, з якими довелося зіткнутися. Серед проблем – відсутність глибокого знання ситуації, відсутність фаховості серед тогочасної державної еліти. Не було готових кадрів, які б знали питання прав людини, демократії, знали як будувати систему влади. До речі, й досі маємо ті ж проблеми.

26 років минуло, а в центральних органах влади система дуалізму. Двовладдя постійно. Наша політична еліта виявилася нездатною запропонувати таку Конституцію, яка визначила б єдину центральну відповідальність за ситуацію в країні. А без цього ми не можемо завершити розбудову держави. Створили антикорупційні органи, а вони працювати не можуть. Яка причина? Бо вся система працює на одного господаря. Хто господар України? Президент, у нас за все береться. Але при цьому за Конституцією у нас парламентсько-президентська держава! Зберіться, скажіть: нам потрібна президентська держава. Проголосуйте. І будемо жити за президентської держави, не фактично, як зараз, а по закону. Але не можна жити і там, і там, і тут. Так не буває! Втім, еліта нездатна цього зробити», – зазначив перший президент України.

четверг, 24 августа 2017 г.

Через наближеність до Росії Україна відстала від світового прогресу на 50-60 років – Кравчук


Навчимося жити без Росії і будемо виробляти продукцію, яку купуватимуть на Заході – екс-президент

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що через тривалу наближеність до Росії Україна відстали на від світового прогресу на 50-60 років, пише «Поштівка».

«Одним з таких міфів є те, що ми без Росії не можемо. Брехня! Ось зараз – подивіться: вже живемо стільки і газу не отримуємо. І нічого ж? Живемо. Навчимося жити і будемо виробляти продукцію, яку купуватимуть на Заході. Що ми – дурніші інших? Ні! Просто звикли до того, що: «Як? .. Без Росії? .. І без нафти, газу російського ми ж помремо завтра», – зазначив він.

За словами Кравчука, такая точка зору – результат роботи російської пропаганди. «320 або 325 років, здається, жили разом з Росією? 325! 14 поколінь! Виросли діти, внуки, правнуки… Ось така глибина відносин. І ми звикли до того, що тільки з Росією», – підкреслив він.

суббота, 19 августа 2017 г.

«Мотор Січ» презентувала перший український гвинтокрил «Надія»

гелікоптер

У Запоріжжі стартував відкритий Чемпіонат України з вертолітного спорту, в рамках якого пройшла презентація нового українського гвинтокрила

Сьогодні, 19 серпня, на аеродромі у Запоріжжі відбулася презентація українського гвинтокрила під назвою "Надія«виробництва АТ «Мотор Січ», повідомляє кореспондент Поштівки.

Зазначається, що для створення цього гвинтокрила знадобилося 10 років.

Як відомо, запорізьке підприємство АТ «Мотор Січ» спеціалізується на виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок, які використовують на літаках і гвинтокрилах у 120 країнах світу.

ДТЕК отримав контроль над майже 100% акцій «Київенерго» і «Західенерго»

Фонд державного майна сьогодні, 18 серпня, продав державні частки в ПАТ «Київенерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго».

25% акцій «Київенерго» реалізували на біржі ПФТС за 759,633 млн гривень, а «Західенерго» – за 417,163 млн грн.

Про це повідомляється на сайті Фонду.інформує Поштівка.

За 25% акцій «Київенерго» і «Західенерго» придбала компанія Ornex, що входить до Групи СКМ Ріната Ахметова, повідомляється на сайті СКМ.

Таким чином, холдинг ДТЕК тепер контролює майже по 100% акцій цих компаній.

«Київенерго» виробляє електроенергію на двох теплоелектроцентралях – ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. На ТЕЦ-5 (встановлена ​​електрична потужність – 700 МВт) працюють 4 енергетичні блоки, а також 5 водогрійних котлів. На ТЕЦ-6 (встановлена ​​електрична потужність – 500 МВт) працюють 2 енергетичних блоки, а також 6 пікових водогрійних котлів. Крім того, компанія забезпечує 75% споживачів Києва тепловою енергією. Також до її складу входить єдиний в Києві сміттєспалювальний завод «Енергія». «Київенерго» належить холдингу ДТЕК, він контролює 72,39% акцій компанії.

«ДТЕК Західенерго» – третя за величиною енергогенеруюча компанія України з встановленою потужністю 4707,5 МВт. До її складу входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС, Добротвірська ТЕС, а також ряд сервісних підприємств. ДТЕК разом з афільовані компаніями контролює 70,91% акцій цієї компанії.

Гізо Углаву можуть позбавити громадянства – Ситник

Відсьогодні дня НАЗК і НАБУ починають перевірки декларацій чиновників Поштівка

Щодо Углави зареєстровані кримінальні провадження – голова НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник припустив виникнення ситуації із припиненням українського громадянства свого першого заступника Гізо Углави. Про це глава НАБУ розповів в інтерв'ю газеті «День», інформує Поштівка.

«Мені не хочеться коментувати питання громадянства, бо це не наша сфера компетентності. Це питання до Адміністрації президента – чому вони за ніч надають, а потім за ніч позбавляють громадянства», – зазначив Ситник.

«Щодо Гізо Углави також зареєстровані кримінальні проводження, і ми знаємо, що проводяться перевірки, зокрема і щодо його громадянства. Я не виключаю, що може відбутися те саме, що й із Саакашвілі»,
– пояснив глава НАБУ.

Він додав, що «потрібно оцінювати людей не за походженням і громадянством, а за тим, що вони зробили для України».

«Спротив, з яким зіткнувся Гізо Углава, якраз і є оцінкою його роботи», – сказав Ситник, зазначивши, що Углава був заступником генпрокурора Грузії, яка тоді показала великий прогрес у питанні боротьби із корупцією.

Кучеренко: Українці не зобов’язані платити за прибудинкову територію

Кучеренко

Жителі будинків не зобов'язані платити за прибудинкову територію, так як вона знаходиться в муніципальній власності.

Таку заяву зробив екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко в ефірі програми "Суб'єктивні підсумки дня" на телеканалі NewsOne, повідомляє Поштівка.

"Прибудинкова територія абсолютно не належить жителям, вона не має жодного землевпорядного документа, актів на землю. Ми не зобов'язані за неї платити взагалі", – сказав екс-міністр.

На думку експерта, вона повинна утримуватися за рахунок міського бюджету. Кучеренко запропонував місту укласти з жителями відповідну угоду, якщо воно хоче, щоб за прибудинкову територію платили вони.

"Якщо місто хоче, щоб ця територія була наша, потрібно з нами укласти угоду. Потрібно її виділити в натурі, показати нам акт на землю, адже ця земля під будинком наша, але у нас немає акту", – пояснив Кучеренко.

При цьому, він підкреслив, що місцева влада робить все, щоб жителі не отримали цих актів на землю.

На ринку нерухомості Києва “зависло” 77 тисяч квартир: немає покупців

нерухомість

З початку 2011 року на ринку первинної нерухомості Києва накопичилося понад 76,5 тисяч "завислих" квартир.

Про це йдеться в дослідженні, яке провели аналітики порталу пошуку нерухомості Address.ua спільно з експертами агентства нерухомості ARPA Real Estate, передає Поштівка.

Як повідомляється, в Києві в першому півріччі 2017 року на продаж вийшло 20,7 тис нових квартир, при цьому угод за цей період відбулося 1110.

Таким чином, за перші шість місяців 2017 непроданими залишилися майже 19,6 тис. квартир, а з початку 2011 року на ринку накопичилося понад 76,5 тис "завислих" об'єктів.

При цьому з квітня 2017 року зафіксовано різке падіння темпів продажів. Отже, накопичення первинної нерухомості на столичному ринку буде і далі збільшуватися.

пятница, 18 августа 2017 г.

Держава суттєво скоротила виплати при народженні дитини

Тривожність і депресія переходять від батьків до дітей Поштівка

З 1 серпня 2017 року відмінили виплати по догляду за дитиною до досягненням ним трьохрічного віку.

У Мінсоцполітики називають такий крок «оптимізацією соціального захисту сімей з дітьми», оскільки дану допомогу поєднали із виплатами при народженні дитини, повідомляє Поштівка.

Українська Гельсінська спілка з прав людини підрахувала втрати сімей. Так, якщо сім'я отримувала допомогу по догляду в мінімальному розмірі (130 грн в місяць), то втрати складуть майже 5 тисяч гривень за три роки. А якщо допомога надавалася в більшому розмірі, наприклад 500 гривень, то сім'я втратить 18 тисяч гривень.

Юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк зазначає, що анонсоване збільшення допомоги при народженні першої дитини можна вважати умовним, оскільки розмір допомоги, яка виплачується відразу, не змінився – це трохи більше 10 тис. гривень. Не збільшується і сума щомісячної допомоги – 860 гривень, продовжили тільки час виплати допомоги – з 2 років до 3 років.

Також варто звернути увагу на затверджений прожитковий мінімум для дітей до 6 років. З 1 липня 2017 року його становить 1 059 гривень, з 1 жовтня 2014 року – 1 102 гривень. З цього виходить, що щомісячна допомога в сумі 860 гривень менше, ніж прожитковий мінімум. Логічно було б зрівняти розмір щомісячної допомоги до прожиткового мінімуму для дитини.

Проте, зважаючи на ту ж таки закордонну практику, соціальні виплати вказаної спрямованості мають бути оптимізовані, можливо, навіть у товарному вигляді. Сьогодні, найбільшу частину видатків бюджету країни складають соціальні виплати для населення, і, якщо подібна тенденція збережеться, – Україні ще довго потрібно буде прямувати до економічної незалежності.

Справедливим є також зауваження експертів щодо необхідності «урізання» виплат також депутатам, міністрам, та іншим представникам законодавчої та виконавчої влади.

четверг, 17 августа 2017 г.

У Києві децентралізація обернулася тотальною монополізацією об’єктів ЖКГ – експерт


У Києві децентралізація обернулася тотальною монополізацією об'єктів житлово-комунального господарства (ЖКГ).


Таку думку висловив екс-міністра ЖКГ, голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко під час прес-конференції, повідомляє Поштівка.
"Киян обдурили з головним – з децентралізацією в Києві. У нас відбулася тотальна монополізація, і замість 140 ЖЕКів зробили монопольних компаній", – зазначив експерт.
За його словами, в результаті перетворень в місті тепер кожний район столиці, який за кількістю населення відповідає обласному центру в країні, контролюється всього однією компанією, що в умовах відсутності механізмів контролю виключає прозорість і об'єктивність встановлення розміру тарифів.

При цьому Олексій Кучеренко додав, що кожна з 10 керуючих компаній не зацікавлена ​​в приході інвестицій в багатоквартирні будинки – на капремонт, енергозберігаючі системи, модернізацію внутрішніх мереж, а, навпаки, має на меті "викачати" максимально коштів власників житла при мінімальних вкладеннях.

У той же час, на думку екс-міністра, вирішення глобальних проблем та амортизація будинків повністю лягають на плечі власників квартир.

Нагадаємо, в Києві з першого липня майже в два рази підвищили тарифи на обслуговування будинків та прибудинкових територій (т.зв. "квартплата"). Якщо раніше за один квадрат доводилося платити, наприклад, 3,14 гривні, зараз – 5,8 гривень, якщо платити до 20 числа, і 6,4 гривень, якщо заплатити пізніше.

среда, 16 августа 2017 г.

В Україні чекають дешевих дизельних авто з Німеччини

дизель

Цього тижня у Німеччині продовжує розпалюватися скандал навколо дизельних авто і махінацій з показниками шкідливих викидів. Щоб розрядити обстановку і уникнути тотальної заборони на дизельні авто в містах, автовиробники почали пропонувати премії за здані в утиль старі дизельні авто в обмін на нові.

Величина премій досягає від 2000 до 10 000 євро. Однак пропонує їх не тільки Volkswagen, а й інші німецькі автоконцерни, пише Поштівка.

52% німців схвалюють премії в результаті заміни старих дизельних автомобілів на нові. 30% виступають проти цієї ініціативи німецьких автовиробників. 48,6% водіїв дизельних авто підтвердили, що дана пропозиція залучить їх придбати новий дизельний автомобіль. Такими є результати опитування, проведеного інститутом Insa.

Представник партії Зелених Олівер Крішер застеріг, що ця ініціатива автовиробників призведе до поширення проблеми забруднення навколишнього середовища на бідні країни, зокрема на Африку, оскільки автовиробники не можуть запобігти тому, що старі автомобілі зрештою виявляться за кордоном і далі там будуть використовуватися. За словами Крішера, "цинічно ті автомобілі, які тут більше не відповідають стандартам, просто відправляти в інші країни".

Раніше німецькі автовиробники пообіцяли переобладнати п'ять мільйонів дизельних авто для зниження рівня викидів в атмофсеру, а також ряд премій для власників старих дизелів, які будуть обмінювати їх на нові моделі. Крім того, на німецькому ринку істотно впали ціни на вживані автомобілі, але після оголошення програм утилізації, ціни почали стабілізуватися.

Тим часом, старі німецькі авто хлинуть не тільки в Африку, про яку згадав Олівер Крішер, але і в Україну, вважають експерти. Вітчизняні оператори очікують напливу як нових авто з німецького ринку, від покупки яких відмовляються в самій Німеччині, так і вживаних авто. На хвилі чуток про можливу заборону в'їзду в окремі міста дизельних авто, прагматичні німці взяли курс на позбавлення від старих авто.

Хоча за опитуваннями, лише кожен п'ятий з опитаних, які планують змінювати машину, розглядає можливість покупки електромобіля. Але довіра до дизельних авто в Німеччині грунтовно підірвана. Цю тему часто обговорюють в ЗМІ – і німецькі автомобілісти розуміють, що рано чи пізно доведеться відмовитися від звичного укладу життя і дизельного авто.

воскресенье, 13 августа 2017 г.

Біткоін встановив черговий рекорд вартості

кріптовалюта Bitcoin

За один Bitcoin вперше пропонують більше $ 4 тис.

Курс біткоіна на даний час торгується на рівні $4140, отже він зріс більше ніж на 20%, повідомляє Поштівка.

Капіталізація біткоіна наразі становить майже 70 млрд доларів.

Водночас Bitcoin cash торгується за 311 доларів, його капіталізація 5,1 млн. доларів.

Обама планує повернутися в політику восени – ЗМІ

США обіцяють підтримувати Україну в боротьбі проти агресії РФ Поштівка

Колишній президент США Барак Обама з осені має намір знову повернутися в національну політику, щоб посилити позиції Демократичної партії після поразки на президентських виборах.

Про це пише видання The Hill з посиланням на свої джерела, повідомляє Поштівка.

У той же час, за словами демократів, повернення буде обережним, і Обама не має наміру ставати обличчям партії.

"Близькі до нього радники кажуть, що, хоча він буде відігравати активну роль у відновленні своєї партії, більша частина його роботи буде за кадром", – пише видання.

Ймовірно, Обама буде займатися збором коштів для партії.

Як відомо, Барак Обама був президентом США два терміни поспіль – з 20 січня 2009 по 20 січня 2017 року. 8 листопада 2016 року в країні пройшли президентські вибори, на яких перемогу здобув республіканець Дональд Трамп.

суббота, 12 августа 2017 г.

Тимошенко опережает Порошенко по данным всех соцопросов - СМИ



Последние полгода лидер "Батькивщины" Юлия Тимошенко опережает нынешнего Президента Украины Петра Порошенко по данным всех социальных опросов.

Об этом говорится в статье Украинской правды "Друзья и враги Порошенко, или Как избраться на второй срок".

Как пишет издание, самым серьезным конкурентом Петра Порошенко на грядущих президентских выборах по-прежнему остается Юлия Тимошенко. 

"Как не дать Тимошенко выйти во второй тур президентских выборов, заведя вместо нее удобного Петру Алексеевичу кандидата, уже несколько месяцев остается важнейшим вопросом для технологов Банковой, - говорится в статье. - И ответа на него до сих пор не нашли".

четверг, 10 августа 2017 г.

Соболев: Порошенко возглавляет и сохраняет очень много коррупционных схем




Глава комитета Рады по вопросам противодействия и предотвращения коррупции, народный депутат Егор Соболев выразил готовность проголосовать в зале парламента за импичмент Президента Украины Петра Порошенко (ранее об этом говорил и нардеп Сергей Тарута).

Соболев подчеркнул, что президент возглавляет множество коррупционных схем в стране.

"Для того, чтобы был импичмент Президенту необходимо не только решение парламента. Необходима работа специального прокурора, который назначается парламентом, который должен доказать вину Президента", - отметил он. Соболев напомнил о своем отношении к президенту. "Все знают мое отношение к Петру Порошенко. Я считаю, что этот человек возглавляет и сохраняет очень много коррупционных схем... Я бы принял участие в голосовании за это решение, далее такую работу должен был бы сделать прокурор, и после его расследования, мы должны были бы утвердить выводы. Так требует Конституция", - заявил нардеп.

Зміївська ТЕС переходить на газове вугілля



Другий блок Зміївської ТЕС перевели на газове вугілля. Тривають роботи з технічного переоснащення котлоагрегату п'ятого блоку станції.

— Уже завершено роботу з технічного переоснащеннясистем подачі, приготування і спалювання вугілля з переведенням котлоагрегату блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ». Тривають пусконалагоджувальні роботи для введення блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ» та пусконалагоджувальні роботи для введення блоку в промислову експлуатацію, — повідомили кореспонденту Поштівки в Управлінні паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА. — Цей проект украй важливий для підвищення енергонезалежності та енергобезпеки не лише станції, а й всієї об'єднаної енергосистеми України.

На Зміївській ТЕС також триває і накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги становлять понад 110 тис. тонн, що має забезпечити подальшу роботу електростанції й стабільний опалювальний сезон 2017/2018 років.

среда, 9 августа 2017 г.

Трамп запустив власну новинну програму Real News


Програма буде виходити на сторінці американського президента в Facebook

У відповідь на неодноразові звинувачення американських ЗМІ у поширенні неправдивої інформації президент США Дональд Трамп оголосив про запуск власної програми новин Real News. Остання буде виходити на його сторінці в Facebook, повідомляє Поштівка.

Ведучою новин від Трампа стала колишня телеведуча CNN Кейлі МакЕнані. Тривалість випуску програми становить 90 секунд. У першому випуску ведуча розповідала про досягнення Трампа у сфері збільшення кількості робочих місць, відновлення економіки та увагу до ветеранів в'єтнамської війни.

Як пише CNN, у соціальних мережах новини назвали "відкритою пропагандою в радянському стилі", а колишній посол США в Росії Майкл Макфол написав у своєму Twitter, що випуск нагадав йому "багато державних каналів, які я дивився в інших країнах".

Нагадаємо, що 12 липня конгресмени від демократів Бред Шерман і Ел Гріг внесли в палату представників Конгресу США на розгляд питання про імпічмент президента Дональда Трампа. Останнього звинуватили в некомпетентності, зловживанні повноваженнями і перешкоджанні правосуддю.

вторник, 8 августа 2017 г.

Захисник КПУ - ким є суддя Кузьменко, що повернув Балчуна під Омеляна


Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Валерій Кузьменко, який днями визнав незаконною постанову уряду про виведення "Укрзалізниці" з-під контролю Мінінфраструктури, ще до цього ухвалив низку одіозних рішень.


Так, Вища кваліфікаційна комісія суддів України відкрила і завалила дисциплінарні справи стосовно шести суддів, зокрема Кузьменка за зверненням нардепа О. Продан. Йому інкримінували порушення основоположного конституційного права громадян на мирні зібрання, що спровокувало подальшу ескалацію силового протистояння демонстрантів з правоохоронними органами в столиці, повыдомляє Depo.ua.

Отже, Кузьменко запам'ятався такими справами:

1. Постановою від 06.12.2013 встановив обмеження права на мирні зібрання шляхом заборони депутатській фракції партії "УДАР Віталія Кличка" та іншим суб'єктам, що реалізують право на мирні зібрання, проведення заходів з 07 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року Києві на вул. Інститутська, Лютеранська, Шовковична, Командарма Каменєва.

2. Перебуває разом з Януковичем і Ко у списку винних у кровопролитті на Майдані. Громадянський рух Литви "За демократію. Україна" та громадське об'єднання Незалежна республіка Užupis склали свій список винних українських чиновників, суддів, олігархів і закликали владу Литви та Єврокомісію негайно наслідувати їх приклад. Кузьменко - у цьому списку.

3. Своїм рішенням дозволив остаточно віджати садибу і будинок українського художника В.Д. Орловського та меморіальний будинок, в якому жив М. К. Пимоненко,
Пунктом 9 спірного рішення (КМДА доручено передати Товариству з обмеженою відповідальністю "Фонд розвитку будівельних ініціатив" будівлі та споруди дитячого санаторію "Салют" Київського міського дитячого санаторно-курортного об'єднання за адресою: м. Київ, вул. Гоголівська, 26-28, у власність.
Дізнавшись про всі ці порушення, місцеві жителі звернулися до Окружного адміністративного суду про захист прав, свобод та інтересів із позовом, в якому просили визнати протиправним та скасувати пункт 9 рішення Київської міської ради № 739/1400.
Адміністративна справа потрапила до судді Кузьменка. Він відмовив у задоволенні позовних вимог, обґрунтовуючи рішення тим, що не було доведено належність до пам'яток будівлі на Гоголівській, 28, хоча споруди за цією адресою є пам'яткою історії – Садиба і будинок українського художника В.Д. Орловського та меморіальний будинок, в якому жив М. К. Пимоненко, взято на облік та під охорону держави як пам'ятку історії та культури місцевого значення.
4. Саботував заборону Компартії. Він виступив лідером суддівського бунту Окружного адміністративного суду Києва. Судді заявили про самовідвід. Міністр юстиції Павло Петренко, який і подавав відповідний позов по КПУ в цей суд, заявив, що жоден закон не надає судді права одноосібно ухвалювати рішення про повний самовідвід колегіального органу, яким є склад суду Київського окружного адміністративного арбітражу. Мінюст має намір ініціювати перевірку та звільнення всіх "самовідведених" суддів Вищою кваліфікаційною комісією суддів (ВККС).

Нагадаємо, що 4 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян сповістив про судове рішення, яке скасовує виведення "Укрзалізниці" з-під контролю Міністерства інфораструктури. Його ухвалив суддя Валерій Кузьменко. Однак в Мін'юсті вважають це рішення незаконним і обіцяють його оскаржити, коли воно з'явиться в реєстрі судових рішень.

На засіданні 18 січня 2017 року уряд ухвалив постанову №52 про зміни до статуту ПАТ Укрзалізниця, згідно з якими, Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.

Олексій Голобуцький


Росія є більшою загрозою, ніж бойовики ІДІЛ – Маккейн

Сенатор зазначив, що Ісламська держава є постійною загрозою, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим президента РФ Владіміра Путіна.

Росія представляє більшу небезпеку, ніж терористичне угрупування Ісламська держава (ІДІЛ). Про це заявив американський сенатор-республіканець, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн в своєму інтерв'ю The Arizona Republic, повідомляє Поштівка.

Він також зазначив, що терористичні угруповання, такі як ІДІЛ, являють собою постійну загрозу, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим президента РФ Владіміра Путіна.

"У них немає військових можливостей, технологій і прагнень правити світом. У Росії є. І Росія не є другом для вільного світу", – заявив Маккейн.

Також, за його словами, Москва встановила свою присутність на Близькому Сході і продовжує чинити тиск на країни Східної Європи.

На його думку, у Путіна є свої наміри по відношенню до США.

Як йдеться у повідомленні, "Владімір Путін – авторитарний лідер, який бажає розширити сферу свого впливу. Він мав свої наміри під час виборів в США, і він отримає те, що він дізнався зі спроб в 2016 році, щоб удосконалити свої стратегії".

"Він повернеться. Нам краще бути готовими", – додав сенатор.

Раніше сенатор США, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейна заявив, що президент РФ Владімір Путін повинен заплатити за порушення прав людини, окупацію Криму та дестабілізацію України.

понедельник, 7 августа 2017 г.

НАБУ підозрює членів НКРЕКП у злочинній змові для затвердження Роттердам+

НКРЕКП вовк
Дмитро Вовк, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює главу і членів Національної комісії регулювання енергетики в змові з енергогенеруючими компаніями при затвердженні формули по визначенню оптової ціни електроенергії, яка відома як Роттердам+.

Про це говориться в визначенні Солом'янського районного суду м. Києва від 10 липня, повідомляє Поштівка.

НАБУ направило до суду ряд клопотань, якими просило допустити детективів до банківських документів Центренрего і Дніпроенерго для перевірки обгрунтованості затвердження формули Роттердам+.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що голова і члени НКРЕКП, використовуючи службове становище всупереч інтересам служби та діючи в інтересах генеруючих компаній, навмисне, з метою створення умов отримання ДК ТЕС надприбутків, в січні-березні 2016 року за розробку порядку формування оптової ринкової ціни (Роттердам+) забезпечили включення в нього наперед необоснованої формули, яка збільшувала вартість вугілля. Таким чином, вони створили всі необхідні умови для зростання ціни продажу електричної енергії в оптовий ринок", – говориться в постанові суду.

Суд відхилив всі клопотання НАБУ.

Бюро проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами НКРЕКП, які в 2016 році ухвалили постанову № 289 "Про затвердження Порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни електричної енергії" (формула Роттердам +).

На думку слідчих, це привело до економічно необґрунтованого збільшення цін на покупку електроенергії ДП Енергоринок у енергогенеруючих компаній.

НАБУ також вважає, що посадові особи НКРЕКП, діючи умисно в інтересах генеруючих компаній, на виконання злочинних домовленостей, використовуючи необґрунтовану формулу розрахунку вартості енергетичного вугілля, здійснили розрахунки прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії за завищеною вартістю енергетичного вугілля на 2-4 квартали 2017 року.

"Це дозволило генеруючим компаніям теплових електростанцій отримати надприбутки з виробництва та подальшого продажу електричної енергії в Оптовий ринок електроенергії, а споживачі е/е безпідставно зазнали витрат на її покупку", – йдеться в ухвалі суду.

Як повідомлялося, в березні 2016 року НКРЕКП затвердила нову методику визначення ринку оптової ціни на електроенергію. Це ціна, за якою ТЭС продадуть електроенергію на ринок. В ній, зокрема, обліковується ціна на вугілля.

Відповідно до цієї методики, вартість вугілля в виробництві вугільно-теплової генерації розглядається за формулою "вартість вугілля в порту Роттердам + вартість його доставки в Україну".

суббота, 5 августа 2017 г.

Мешканці Львівщини активно встановлюють сонячні батареї

З початку 2017 року на Львівщині 43 домогосподарства встановили сонячні електростанції сумарною потужністю 572,5 кВт. Загалом на Львівщині таких станцій вже 100, повідомляє Поштівка.


«Домашні» СЕС дозволяють не лише заощаджувати, але і заробляти на продажу надлишків електроенергії за "зеленим" тарифом.

Порядок продажу та обліку «сонячної» електроенергії, а також розрахунків за неї затверджується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, яка постановою від 30 червня 2017 року No 864 встановила нові «зелені» тарифи на закупівлю електричної енергії для приватних домогосподарств.

среда, 2 августа 2017 г.

Данилюк не заперечує факту несплати податків


За прикладом міністра фінансів українці також не повинні платити податки, вважає журналіст Олександр Дубінський

Глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк, якого ГПУ підозрює в ухиленні від сплати податків, обурюється непрофесіоналізмом правоохоронців, але не заперечує факту порушення податкового законодавства, повідоиляє Поштівка.

Так журналіст Олександр Дубінський прокоментував допис міністра у соцмережі Фейсбук, який вважає, що за "податковою" справою хтось стоїть.

"Який прекрасний пост... Міністр фінансів Данилюк повідомляє, що справу про його ухилення від сплати податків - хтось "просуває". Але зовсім не заперечує факту ухилення від сплати податків. А лише намагається причепитися до процесуальних і судових помилок. Апогей - це обурення міністра "порушенням мораторію на податкові перевірки", - зазначає Дубінський.

Журналіст висловив здивування, як може людина, яка відповідає за наповнення бюджету, красти й обурюватися, що проти неї почали розслідування та перевіряють податки.

У такому разі Дубінський вважає за доцільне взяти приклад з міністра й так само не платити податки.

"Вважаю, що після цього - кожен, хто продовжує платити податки в цій країні - кретин. Тому що, якщо їх не платить міністр - то не платить ніхто. Українці за прикладом Данилюка не повинні платити податки".